Gökalp Mh 39/6 Sk No: 3/A Zeytinburnu İstanbul +90 536 357 3031

Travma / İlkyardım Çantası

Özel dizayn ederek imal ettiğimiz ilkyardım çantası birçok acil kullanılan ürünü bir arada bulundurmaya son derece elverişli ergonomik tasarıma sahip olmak ile birlikte dış yüzeyinde kullanılan 1700 denye sıvı geçirmeyen kumaş ile uzun süreli kullanıma elverişli olmak ile birlikte iç yüzey kısmında bulunan 10 mm Ped ile darbelere karşı mukavemet sağlanmaktadır.

Travma çantası içerisinde bulunan ve farklı yerlere monte edilebilir ayrac ile istenilen şekilde çanta iç kısmı kişiye özel dizayn edilmeye elverişlidir. Ön kısımda bulunan reflektor gece fark edilebilir hale gelmesi içindir. Omuzda taşımak için askı aparatı mevcuttur.

Travma çantası ileri derecede mukavemetli pvc lamine edilmiş sıvı geçirmeyen özel kumaştan imal edilmiştir. Birçok malzemeleri aynı anda taşımaya ve rahat erişim sağlamak için ergonomik bir dizayn esas alınmıştır. İlkyardım çantası içerisinde bulunan separatör sayesinde istenilen şekilde kişiye özel şekillendirilebilir ayrılabilir ek çanta ile daha küçük malzemeleri hızlı erişim elde edersiniz.

Travma çantasının yan duvarları alt ve üst kapaklarında kullanılan pvc levhalar ile ezilme ve çökmelere karşı sağlamlaştırılmış olup levha üzerinde ki Eva Ped ile yumuşak bir doku elde edilmiştir. Travma çanta dış çevresinde kullanılan reflektör ile gece fark edilmesi sağlanmıştır.

Elde ,Omuzda ve Sırtta taşımak için askı aparatı mevcuttur.

• 1700 denier impertex sıvı geçirmeyen kumaş
• 8mm darbe emici Eva Ped
• 4cm genişliğinde taşıma kemerleri
• Tip 10 fermuar
• 5cm reflektör
• 4 cm omuz taşıma askısı